Interiérové studio2021-04-12T12:45:44+00:00

Intérierové studio

Jsme tým interiérových nadšenců, kteří Vás budou provázet od začátku až do konce realizace Vašeho interiéru. Náš tým se skládá ze zkušených interiérových designérů a projektových manažerů, kteří se postarají o vše místo Vás. Potkáme se spolu v našem interiérovém studiu na Praze 8, kde nám řeknete Vaše představy o projektu, ujasníme si a vybereme materiály a dekory v naší vzorkovně. Poté bude následovat zaměření a grafický návrh interiéru, který po odsouhlasení začneme vyrábět a realizovat.

Nové kanceláře

Sedíme v krásných nově zrekonstruovaných kancelářích na Praze 8 v Libni. V naší zasedačce zpravidla probíhají první schůzky a konzultace. Máme velkou obrazovku, kde se spolu můžeme podívat na návrhy interiérů, které můžeme v reálném čase společně připomínkovat. K dispozici Vám bude vždy některý z našich interiérových designérů či realizátorů, záleží v jaké fázi realizace se nacházíte. Když je venku hezké počasí využíváme ke schůzkám i naší terasu pod slunečníkem. Místa tu máme zkrátka dost, takže s sebou klidně vezměte kolegu, manžela či manželku. Budeme se těšit.

Vzorkovna

Výhodou našeho interiérového studia je naše vzorkovna, kde máme spoustu vzorků a katalogů ze všech možných oblastí – dekory lamin, dýh či masivního dřeva, katalogy židlí a sedacího nábytku, látek, podlah, osvětlení a tak dále. Zkrátka když k nám dorazíte, můžeme spolu vybrat téměř všechno na jednom místě a porovnáváním vzorků reálně uvidíte, jak k sobě bude celý interiér ladit.

Sklad

Další výhodou našich prostor jsou naše sklady, kde můžeme skladovat Vaše zboží do doby, než budou Vaše prostory připraveny k montáži.

Poznejte náš tým

Naše týmy jsou tvořeny profesionálními designéry, zkušenými realizátory a nadšenci pro interiéry, kteří sledují nejnovější trendy.

JUDr. Ing. Jiří Junek

founder

JUDr. Ing. Jiří Junek

Nové nápady, práce a spokojený kolektiv jsou pro mě celoživotní náplní. To je důvod, proč tu stále jsem a díky mé správné životosprávě ještě dlouho budu.

E-mail
+420 220 514 150

Ing. Irena Junková

financial director

Ing. Irena Junková

Peníze jsou moje hobby. Starám se o plynulý tok financí tak, aby naši partneři byli spokojení. Daří se mi to již několik let, a jen tak nějaká bouře mě nerozhází.

E-mail
+420 220 514 155

Ing. Kristýna Pařízková

CEO & marketing

Ing. Kristýna Pařízková

Vzhledem ke svému povolání dcera se snažím řešit strategii a cíle společnosti. Baví mě marketing a implementace moderních přístupů, které posouvají firmu tím správným směrem.

E-mail
+420 281 912 681

Roman Novotný

managing director

Roman Novotný

Starám se o zákazníky, dodavatele a o plynulý chod oddělení, mám zkrátka všechno pod palcem. Až mě uvidíte, tak mě určitě nepřehlédnete. Volejte kdykoli, jsem tu pro Vás.

E-mail
+420 220 514 162

Ivana Černohlávková

back office manager

Ivana Černohlávková

Pečlivě zpracovávám nabídky a objednávky a šlapu dodavatelům po krku, aby bylo Vaše zboží včas u Vás. Dále řeším reklamace a pozáruční servis. Zkrátka vše pro Vaši spokojenost.

E-mail
+420 220 514 148

Dana Mokráčková

interior designer

Dana Mokráčková

Vytvořím Vám interiéry na míru od A až do Z. Kreslím a koordinuji realizace všech velikostí již pár let.

E-mail
+420 220 514 151

MgA. Martina Jandová

interior designer

MgA. Martina Jandová

Interiéry mám vystudované! Pro design mám cit. Na Vašem návrhu si dám záležet a propracuji ho do nejmenšího detailu.

E-mail
+420 283 842 911

Mgr. Kateřina Kosinová

interior designer

Mgr. Kateřina Kosinová

Interiérový design mě fakt baví! Ráda ve svých návrzích implementuji zajímavé materiály, takže pokud máte zájem o něco originálního, volejte mě!

E-mail
+420 283 842 911

Josef Klvaňa

project manager

Josef Klvaňa

Jsem pečlivý, zodpovědný a potrpím si na kvalitu. Mám rád vůni masivního dřeva. Stačí mi zavolat, prostory hned zaměřím a všechno spolu vymyslíme. Jdeme na to?

E-mail
+420 220 514 153

Laďka Ohnútová

project manager

Laďka Ohnútová

Pokud si u nás objednáte interiér na míru, je dost možné, že na sebe narazíme. V oblasti realizace zakázek mám letité zkušenosti, takže se nemusíte ničeho bát.

E-mail
+420 283 842 911

Tomáš Rejman

project manager

Tomáš Rejman

Starám se o naše velké stálé zákazníky a sháním také nové. Chtěli byste navázat dlouhodobou spolupráci pro dodávky nábytku nebo potřebujete vybavit nábytkem celou budovu? Není problém, určitě se mi ozvěte.

E-mail
+420 220 514 152

Martin Drietomský

sales representative

Martin Drietomský

Při realizaci interiérů se snažím vždy najít možnost, jak Vám pomoci. Jako obchodní zástupce jsem stále někde na cestách. Jednám jak s dodavateli, tak s Vámi – zákazníky.

E-mail
+420 220 514 154

MYSLÍME NA DRUHÉ

Již několik let přispíváme jednorázově, měsíčně nebo ročně různým nadacím a fondům, které pomáhají lidem, kteří pomoc potřebují.

Máte zájem o realizaci interiéru od nás?

Kontaktovat