Návrhy interiérů2023-01-03T10:44:49+00:00

Návrhy interiérů

Vypracujeme pro Vás profesionální designový návrh, abyste si mohli vytvořit reálnou představu o tom, jak Váš interiér bude vypadat. Na základě Vašeho následného připomínkování upravíme vizualizaci do konečné podoby, se kterou budete spokojeni. Pro představu se můžete podívat na náš orientační ceník služeb.

Návrh bytového interiéru

Návrh interiéru rodinného domu

Návrh kanceláří

Návrh pobočky pojišťovny

Kdy je vhodná doba na to nás oslovit s návrhem interiéru?

Samozřejmě ve všech případech vždy platí, čím dřív tím líp, ale pro lepší orientaci jsme vytvořili pár typových vzorů.

  1. Chcete vylepšit stávající prostory bez nutnosti rekonstrukce – např. nový interiér kuchyně s obývákem, nový interiér Vašich kanceláří, nový design restaurace.
  2. Chcete zrekonstruovat stávající prostory vč. staveních úprav.
  3. Stavíte nový dům
  4. Chcete návrh pouze jedné části interiéru – např. výroba jednoho solitéru – knihovna, vestavná skříň.

Pokud máte zájem pouze o nový návrh a vybavení interiéru bez nutnosti stavebních úprav, jedná se o celkem “rychlou” záležitost. Obraťte se na nás ideálně 3 – 4 měsíce předtím, než finální úpravy interiéru potřebujete. Jedná se např. o nový interiér kuchyně s obývákem, vašich kanceláří, restaurace.

Pokud byste rádi zrekonstruovali Vaše současné prostory, obraťte se na nás ve chvíli, kdy jste se tak rozhodli. Není nač čekat. Nový návrh dispozic a interiéru je záležitost, které se musí věnovat dostatek času, aby bylo vše perfektní. Záleží jak hodně jsou stavební úpravy rozsáhlé. Např. kompletní rekonstrukce bytu o výměře 80 m2 zabere cca 2-3 měsíce. Výroba a montáž nábytku 1-2 měsíce. k tomu je nutné započítat i přípravné práce na začátku – nové dispozice, návrh interiéru, výběr materiálů, zabere zpravidla také 2 měsíce. To znamená, že v tomto případě začít rekonstrukci řešit ideálně půl až tři čtvrtě roku dopředu, než zamýšlíte znovu bydlet.

Pokud stavíte dům, je dobré se na nás obrátit v momentě, kdy se vytváří projekt a kdy se dá ještě zasahovat do stavby. Hlavně co se týká příček, rozvodů elektra a vody. Vše je potřeba důkladně promyslet s ohledem na budoucí interiér, aby se do stavby nemuselo zasahovat víckrát. Ozvěte se nám, hned jak budete mít projekt od architekta.

Pokud máte zájem pouze o nový kus nábytku do stávajícího interiéru, neváhejte se na nás také obrátit. Vyrobíme Vám skříně na míru, šatnu, knihovnu, dodáme stoly a židle. Tento proces je samozřejmě nejrychlejší. Zde ještě záleží, zda se jedná o atypický nábytek na míru nebo o typové zboží, které vybereme z katalogu. Zkreslení a výroba atypického nábytku trvá přibližně 6 – 8 týdnů. Dodání a montáž katalogového nábytku přibližně 2 – 4 týdny.

Máte zájem o návrh interiéru od nás?

Kontaktovat

Postup realizace

01

Zaměření

Pokud nemáte aktuální půdorys je zaměření nezbytným prvním krokem, kterým obvykle začínáme. Takže se za Vámi rozjedeme a prostory si zaměříme, abychom mohli začít kreslit půdorysy a dispozice.

02

Půdorys a dispozice

Zakreslíme půdorys a v případě, že chcete provádět i stavební úpravy, navrhneme Vám vhodné rozmístění nových příček a místností. K tomu patří i zakreslení instalací odpadů a elektra.

03

Dispozice nábytku

Dalším krokem je rozmístění nábytku. Po té co si odsouhlasíme i tento krok, vrháme se na grafický návrh interiéru.

04

Výběr materiálu

Kdykoli během tohoto procesu musíme společně vybrat materiály a dekory. Hrubá představa bývá již na začátku, abychom věděli, jaký styl se Vám líbí. Postupem času výběry dekorů a jednotlivých komponent specifikujeme.

05

Návrh interiéru

V této fázi začínají vznikat vizualizace, které Vám přiblíží představu o Vašem budoucím interiéru.

06

Render

Po připomínkování a úpravách vizualizace provedeme renderování vizualizací, což z nich udělá ještě víc realistické obrázky.

07

Výrobní dokumentace

Na závěr musíme k odsouhlaseným vizualizacím vytvořit výrobní dokumentaci pro výrobu nábytku.