O nás2021-02-05T16:26:38+00:00

O nás

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vybavování komerčníchsoukromých interiérů na klíč od návrhu až po realizaci. Provádíme interiérové stavební úpravy včetně elektroinstalace, osvětlení, výmalby i pokládky podlahy. Dodáváme nábytekkuchyně na míru včetně spotřebičů do kanceláří, domů, škol a jiných zařízení. Klademe důraz na individuální přístup a spokojenost každého zákazníka.

Proč si vybrat právě nás?

01

Realizace bez starostí

Náš tým za Vás zařídí vše od příprav prostor k realizaci, přes výběr zboží, pokud si budete přát, po koordinaci a kontrolu prací a předá Vám až dokončené dílo.

02

Rodinná firma s tradicí

V oboru se pohybujeme již od roku 1993, máme za sebou spoustu zkušeností a spokojených zákazníků. Důležitá pro nás je přátelská atmosféra na pracovišti a v tomto duchu přistupujeme i k zákazníkům.

03

Specialisté v oboru

Naše týmy jsou tvořeny profesionálními designéry, zkušenými realizátory a nadšenci pro interiéry, kteří sledují nejnovější trendy.

04

Individuální přístup

Zajedeme za Vámi, popovídáme si o Vašich potřebách a představách a vymyslíme tu nejlepší variantu akceptující Vaši představu o velikosti investice.

05

Rychlost

V ten samý den, co nás oslovíte přes formulář či e-mail se s Vámi spojíme a naplánujeme si schůzku v nejbližším termínu. Dle náročnosti zakázky jsme schopni odhadnout délku realizace, pohybuje se od 2 týdnů do několika měsíců v závislosti na objemu zakázky.

06

Kvalita

Pracujeme se zkušenými řemeslníky a do našich zakázek používáme pouze kvalitní materiály a značky. Záruční lhůta a pozáruční servis je samozřejmostí.

Máte zájem o realizaci interiéru od nás?

Kontaktovat

Poznejte náš tým

Naše týmy jsou tvořeny profesionálními designéry, zkušenými realizátory a nadšenci pro interiéry, kteří sledují nejnovější trendy.

JUDr. Ing. Jiří Junek

zakladatel společnosti

JUDr. Ing. Jiří Junek

Nové nápady, práce a spokojený kolektiv jsou pro mě celoživotní náplní. To je důvod, proč tu stále jsem a díky mé správné životosprávě ještě dlouho budu.

E-mail
+420 220 514 150

Ing. Irena Junková

finanční ředitelka

Ing. Irena Junková

Peníze jsou moje hobby. Starám se o plynulý tok financí tak, aby naši partneři byli spokojení. Daří se mi to již několik let, a jen tak nějaká bouře mě nerozhází.

E-mail
+420 220 514 155

Ing. Kristýna Pařízková

operational manager

Ing. Kristýna Pařízková

Vzhledem ke svému povolání dcera se snažím řešit strategii a cíle společnosti. Baví mě marketing a implementace moderních přístupů, které posouvají firmu tím správným směrem.

E-mail
+420 281 912 681

Tomáš Rejman

ředitel společnosti

Tomáš Rejman

Starám se o zákazníky, dodavatele a o plynulý chod oddělení, mám zkrátka všechno pod palcem a dřív mě asi uslyšíte, než uvidíte. Volejte kdykoli, jsem tu pro Vás.

E-mail
+420 220 514 152

Dana Mokráčková

interiérový designér

Dana Mokráčková

Vytvořím Vám interiéry na míru od A až do Z. Kreslím a koordinuji realizace všech velikostí již pár let. I ze syna jsem už vychovala specialistu na interiéry.

E-mail
+420 220 514 155

Josef Klvaňa

project manager

Josef Klvaňa

Jsem pečlivý, zodpovědný a potrpím si na kvalitu. Mám rád vůni masivního dřeva. Stačí mi zavolat, prostory hned zaměřím a všechno spolu vymyslíme. Jdeme na to?

E-mail
+420 220 514 153

Ivana Černohlávková

back office manager

Ivana Černohlávková

Pečlivě zpracovávám nabídky a objednávky a šlapu dodavatelům po krku, aby bylo Vaše zboží včas u Vás. Dále řeším reklamace a pozáruční servis. Zkrátka vše pro Vaši spokojenost.

E-mail
+420 220 514 148

Roman Novotný

project manager

Roman Novotný

Rád se starám o velké projekty. Mám zkušenosti s vybavováním interiérů nejen v Česku, ale i v zahraničí.

E-mail
+420 220 514 162

Martin Drietomský

obchodní zástupce

Martin Drietomský

Při realizaci interiérů se snažím vždy najít možnost, jak Vám pomoci. Jako obchodní zástupce jsem stále někde na cestách. Jednám jak s dodavateli, tak s Vámi – zákazníky.

E-mail
+420 220 514 154

Mgr. Kateřina Kosinová

interiérový designér

Mgr. Kateřina Kosinová

Interiérový design mě fakt baví! Ráda ve svých návrzích implementuji zajímavé materiály, takže pokud máte zájem o něco originálního, volejte mě!

E-mail
+420 220 514 151

Lukáš Augustýn

vedoucí skladu

Lukáš Augustýn

Starám se o příjem a výdej zboží. Dbám hlavně o čistotu a pořádek u nás na skladu, aby u nás byla radost pracovat a vše odsejpalo, jak má.

Vezete něco k nám na sklad? Volejte mě!

E-mail
+420 737 839 207

MYSLÍME NA DRUHÉ

Již několik let přispíváme jednorázově, měsíčně nebo ročně různým nadacím a fondům, které pomáhají lidem, kteří pomoc potřebují.