/, Interiérový design, Interiérový designér/Jak na správný výběr interiéru vaší restaurace?

Jak na správný výběr interiéru vaší restaurace?

Restaurace je místem, kam sice chodíme na jídlo nebo si posedět s přáteli, ale chceme se zde také cítit příjemně a pohodlně. To vše zajistí kvalitní a pohodlný nábytek a příjemně vybavené prostředí.
Jste majitelem současné nebo budoucí restaurace a chystáte se na její rekonstrukci nebo plánujete otevřít nové bistro, kavárnu či restauraci a přemýšlíte nad tím, jak by měl vypadat interiér restaurace a koho pověřit návrhem a realizací? Oslovte společnost COMPOINTERIÉRY. Předneste svoji vizi a oni pro vás připraví detailní návrh interiéru restaurace, vyrobí a dodají vše potřebné.

design restaurace

COMPOINTERIÉRY a interiéry restaurací

Společnost připravuje interiéry restaurací každému zákazníkovi na míru. Nejprve si zjistí potřebné informace. Změří si prostor. Následují návrhy dispozičního řešení, vhodného nábytku s ohledem jak na design, tak i na jeho funkčnost a ergonomii konkrétního prostoru. Získáte doporučení týkající se plánované rekonstrukce či výstavby. Problémem není nábytek na míru, vestavěný nebo atypický. Dalším krokem je výběr interiérových doplňků. Pak následuje 3D vizualizace. Rozmístění nábytku je řešeno tak, aby byly splněny bezpečnostní i hygienické předpisy. V případě typového i atypického nábytku vše vyrobí, dodají a na místě smontují. Sedací nábytek je navrhován z odolných materiálů a s ohledem na design i pohodlné sezení. Spolupracují s dalšími profesemi, které jsou potřebné pro interiéry restaurací. Samozřejmostí je plný servis na produkty společnosti po neomezený čas.
Potřebné informace o činnosti a fotografie některých realizací naleznete na našich stránkách.