//Nákup je o atmosféře a zážitku, jak na správný interiér obchodu?

Nákup je o atmosféře a zážitku, jak na správný interiér obchodu?

Nákupům v obchodech se občas nevyhne nikdo z nás. Vždy však raději zavítáme do obchodu, ve kterém panuje příjemná atmosféra. Tu dokážou navodit nejen prodavači a prodavačky, ale také příjemně vybavený interier prodejny. Ne každý majitel obchodu však ví, jak správně vybavit a upravit interiér obchodu. Od toho jsou zde však odborníci. Mezi takové patří interiérové studio COMPO INTERIÉRY.

Objednejte si odborníky

Interiérové studio COMPO INTERIÉRY poskytuje komplexní služby. Vytvoří pro vás návrh interiéru, objednat si můžete jak nábytek do obchodu, tak i další služby spojené s úpravou interiéru. K dispozici budete mít zkušeného a profesionálního interiérového designéra, bytového architekta a šikovné řemeslníky. Studio působí na trhu již velmi dlouhou dobu. Získalo tak řadu cenných zkušeností, které se nyní odrážejí v jeho aktivitách. Všichni zaměstnanci jsou nadšenci do interiérů a sledují i módní trendy. Na pracovišti panuje přátelská atmosféra, která se odráží i na kvalitě vykonané práce. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé jednotlivé zakázce.

Postupy realizace

Na stránkách společnosti naleznete objednávkový formulář. Po jeho vyplnění a odeslání se s vámi okamžitě spojí zaměstnanci studia a společně vyberete vhodný termín pro společnou schůzku. Na ní získáte předběžný časový harmonogram prací. O nic se nemusíte starat, pouze sdělíte svoji představu a pak jen doladíte připravené návrhy. Jakmile je vše odsouhlaseno, nastává samotná realizace, u které můžete, ale nemusíte být přítomni. Záleží na vašich časových možnostech. Vše potřebné zajistí zaměstnanci studia. Dokonce i demontáž a ekologickou likvidaci stávajícího vybavení. Objednat si můžete i výmalbu, nové osvětlení nebo novou podlahu. Samozřejmostí je potřebné vybavení obchodu vyrobené přesně na míru.

2022-05-09T11:52:19+00:00Dub 7, 2022|Interiérový design|