Hotely2022-11-28T15:00:04+00:00

Hotely

Děláme návrhy a realizace interiérů do hotelů a jiných ubytovacích zařízení na míru. Hotel je místem, které by mělo být stvořené pro příjemné strávení chvil mimo domov. Ne každý hotel to ovšem splňuje. Když už spíme mimo komfortní zónu domova, obvykle očekáváme, že si na jiném místě užijeme stejné nebo lepší pohodlí. Tuctových hotelů je v naší zemi nespočet a na jejich návštěvu si po letech zřejmě ani nevzpomenete. Když však navštívíte hotel, který je něčím unikátní, zajisté se vám vryje do paměti nejen jeho vzhled, ale i jeho název.

První dojem je v případě hotelů vždy velmi důležitý, protože když na své hosty zapůsobíte a pojedou na stejné místo podruhé, rádi následně využijí stejný hotel nebo ho doporučí svým blízkým. Aby dokázal hotel zaujmout, musí být nejen komfortní, ale především musí disponovat unikátními prvky, které zaujmou. Když se na nás obrátíte, postaráme se rekonstrukci interiéru v takové podobě, aby dokázala každého ohromit. Je jedno, jestli se jedná o malý hotel s nízkou ubytovací kapacitou nebo o velký hotel, kde se za den točí stovky hostů. Bez ohledu na velikost se vyplatí obrátit na specialisty, kteří zajistí, aby vás hotel co nejlépe reprezentoval.

Krok po kroku

Každý hotel je něčím specifický, třeba městem, ve kterém leží, svou historií, polohou, službami nebo vybavením. Sejdeme se s vámi a rádi vyslechneme vaše představy a požadavky. Následně vytvoříme vizualizaci návrhu, jakým směrem by se rekonstrukce mohla ubírat. Postaráme se, aby váš hotel už nebyl jedním z mnoha, ale aby se odlišoval a disponoval prvky, které dokáží ihned zaujmout každého hosta. Každý je rád, když se může ubytovat na místě, které je jiné a zajímavé. My zajistíme takový návrh, který bude doladěný do posledního detailu, tedy od barev až po hotelový nábytek, různé vybavení a ty nejmenší dekorace. Jsme specialisté na design interiérů a když se na nás obrátíte, rádi vám ukážeme, jak dokážeme změnit váš hotel v místo, které si hosté ihned zamilují. Interiéry vám nakreslíme, vyrobíme a dodáme. Jedná se např. o interiérové vybavení pokojů, recepcí, konferenčních sálů či jiné zázemí, jako je gastro a sociální zařízení.