Školy2022-11-28T14:59:08+00:00

Školy

Děláme návrhy a realizace interiérů do škol na míru. Školní interiéry vám nakreslíme, vyrobíme a dodáme. Firmy i veřejné prostory si často zakládají na moderním a vzdušném stylu interiéru, ale ve školách se na tyto vlastnosti leckdy zapomíná. Odlište se a dopřejte zaměstnancům, studentům a žákům útulné zázemí, do kterého se budou každé ráno těšit. 

Jak postupujeme

V zahřívacím kole realizace se náš tým profesionálů přijde na vaše školní prostory podívat. Zkušeným pohledem zhodnotí, jak by se dala daná místnost využít praktičtěji, a jak její záměr pozvednout novodobými design trendy. Vy nám sdělíte očekávání, možnosti a přání a můžeme se pustit do realizace naplno. 

Víme, že každá místnost ve škole si žádá své, a tak například ve třídě pro nejmladší počítáme s herním koutkem, v počítačové učebně s pohodlnými židlemi a v jídelně zas s dostatečným prostorem pro pohodlné střídání skupin. 

Chápeme, že je vhodné začít s rekonstrukcí o letních prázdninách, a tak doporučujeme vaši poptávku na změnu interiéru ve vaší škole zaslat s dostatečným předstihem. 

Školní prostory

Připravíme vám návrh interiéru, ať už se chystáte zmodernizovat všechny místnosti, nebo pouze jednotlivé. Jsme si vědomi toho, že právě prostory ve školách vyžadují i praktičnost a že je vítána úspora každého metru, a tak tohle vše zohledňujeme.

Interiér vám navrhneme do:

> učeben

> počítačových tříd

> kabinetů

> družin a heren

> jídelen

> přednáškových místností