/, Nábytek na míru/Dodejte kouzlo vašemu domovu díky nábytku na míru

Dodejte kouzlo vašemu domovu díky nábytku na míru

Každý z nás touží po tom, aby dům či byt, ve kterém budeme bydlet, byl nejen moderně a účelně zařízený, ale také aby poskytoval pohodlí a dokonalé místo pro příjemné bydlení. O to se snažíme jak při rekonstrukci stávajícího bydlení, tak i při výstavbě nebo zařizování bydlení nového. Pokud si nevíte rady, oslovte odborníky, kteří vám pomohou navrhnout moderní interiér a také zajistí jeho následnou realizaci. Mezi takové patří naši specialisté z našeho interiérového studia COMPO INTERIÉRY.

Odborníci na slovo vzatí

Svým zákazníkům nabízíme služby komplexního charakteru a to jak ve sféře komerční, tak i soukromé. Objednat si můžete nejen návrh interiéru, díky kterému si vytvoříte reálnou představu o budoucím vzhledu interiéru, ale také realizaci změn a úprav. Výhodou je také nábytek na míru, do konkrétního interiéru.

Nábytek na zakázku

Aby jednotlivé místnosti interiéru, ať už se jedná o dům, byt nebo třeba kancelář, plnily svůj účel, je potřeba je nejen vhodně upravit, ale také vybavit vhodným nábytkem. Nábytek na zakázku je to, co v COMPO INTERIÉRY nabízíme.

Co si můžete objednat?

Výrobu originálních kousků a problémem není ani nábytek atypický. Samozřejmostí jsou pak bytové doplňky. Před vlastní výrobou probíhá konzultace s klientem, pro upřesnění představ, následuje příprava návrhu a po jeho odsouhlasení pak samotná výroba nábytku a realizace interiéru. Objednat si můžete nábytek klasický i atypický, police, regály, komody nebo skříně. Samozřejmostí jsou i výrobky čalouněné nebo nábytek pro domácí pracovnu.

Pro výrobu nábytku je používán různý druh materiálů, které jsou vhodně kombinovány. Jedná se o dřevo, kov, sklo, plast a látky. Dřevo je materiál používaný velmi často. Kov bývá součástí většího celku. Sklo se objevuje u vitrín nebo skříní. Plasty nacházejí své využití jako dělící prvky a látky slouží pro dekorování.

Mohlo by Vás také zajímat

2021-11-10T12:53:11+00:00Říj 30, 2021|Interiérový designér, Nábytek na míru|