Soukromé realizace2022-11-28T13:55:00+00:00

Soukromé realizace

Děláme návrhy a realizace interiérů bytů a rodinných domů na míru. Interiéry vám nakreslíme, vyrobíme a dodáme. Nabízíme komplexní služby od stavebních úprav až po finální realizaci. Nově dodáváme i Smart Homes.

O bytu mnoho lidí uvažuje jako o místě pro bydlení. Pokud také bydlíte v bytě a je to váš domov, zajisté si přejete, aby to nebylo jen místo, kde složíte hlavu, ale místo, kde se cítíte příjemně. Domov by měl nabízet tolik komfortu, kolik vyžadujete a také by měl být natolik atraktivním místem, abyste se do něj nebáli pozvat návštěvy všeho druhu. Správně zrekonstruovat a vybavit interiér bytu je velmi těžký úkol. Mnoho lidí si myslí, že stačí vymalovat a pořídit nábytek z výprodejů. Výsledný efekt je málokdy uspokojivý, je třeba si uvědomit, že se buduje místo, kde strávíte možná i celý život a proč ho tedy nepředělat takovým způsobem, aby vám každý den přinášelo potěšení?

Obraťte se na bytového architekta

Náš bytový architekt je vám plně k dispozici. Zajistíme vám profesionální návrh nového interiéru. Každý člověk je jedinečný a má jiné představy o ideálních prostorech pro život. To je důvod, proč je spolupráce s bytovým architektem velmi úzká. Jeho cílem je pochopit vaše vize a představy a následně je zhmotnit tak, aby se proměnily ve váš vysněný interiér. Zapomeňte na solitéry, prázdná místa a nevkusné prvky, které k sobě neladí. Vytvoříme vám návrh, který bude dokonale ladit. Žádný nekvalitní nábytek, který velikostně nesedí, postaráme se o originální nábytek na míru, který bude přesně pasovat do prostorů, kam je určený. Sladíme nábytek, barvy, dekorace i další vybavení tak, aby vzniklo místo, které vám doslova vyrazí dech.

Vytvoříme vám vizualizaci, kterou ve spolupráci s vámi doladíme k vaší spokojenosti, protože je cílem, abyste právě vy byli s výsledkem nejvíce spokojení. Vyplatí se spolupracovat s odborníky na design interiérů. Když je návrh podle představ, může začít jeho realizace, která přetvoří interiér do jeho finální podoby.