//Interiérové studio z Prahy. Návrh a realizace interiéru, které vám vyrazí dech

Interiérové studio z Prahy. Návrh a realizace interiéru, které vám vyrazí dech

Zdá se vám váš interiér okoukaný a rádi byste v něm provedli nějakou změnu, jen si úplně nejste jisti, co by bylo vhodné vyměnit nebo jakým způsobem změny realizovat? Pak je na čase oslovit naše interiérové studio Compo interiéry z Prahy, jehož náplní práce je, kromě jiného, také design interiéru.

Studio Compo interiéry je tu pro vás

Ve studiu poskytujeme komplexní služby, které se týkají výbavy interiérů nejen soukromých, ale také komerčních, samozřejmostí je návrh a realizace interiérů. Objednat si můžete interiérové stavební úpravy, nábytek do jednotlivých místností, dokonce i do kuchyně a to včetně elektrospotřebičů, vše přesně na míru. Samozřejmostí je také vybavení kanceláří nebo školských zařízení. Pro všechny zaměstnance našeho studia je prioritou individuální přístup k potřebám každého zákazníka.

Připravujeme návrhy a vizualizace interiéru již dlouhou dobu. Díky tomu jsme získali bohaté zkušenosti, které se nyní odrážejí jak v nabídce, tak i v jednotlivých činnostech. Celý tým tvoří odborníci a profesionálové, kteří sledují aktuální trendy. Na výrobě nábytku pracují zruční a zkušení řemeslníci, kteří řeší objednávky dle individuálního přání každého zákazníka. Pro výrobu využívají pouze kvalitní druhy materiálů. Samozřejmostí je záruka i pozáruční servis. Veškeré kousky
nábytku i bytových doplňků jsou vyráběny na míru. Problémem nejsou ani atypické kousky.

Co vše si můžete nechat vyrobit?

Každý kousek je vyráběn v dílně našeho studia, kde máme vlastní lakovnu a kovovýrobnu. Díky tomu je každý kousek originálem. Objednat si můžete všechny typy skříní, police na stěnu, atypické druhy regálů, komody, ale také třeba sezení z umělého kamene nebo firemní logo. Všechny objednané kousky budou dokonale ladit a skvěle zapadnou do vašeho vysněného interiéru.

Mohlo by Vás také zajímat

2021-11-10T13:04:13+00:00Zář 14, 2021|Interiérové studio|